VEČER PRO AFRIKU POMŮŽE DĚTEM

Občanské sdružení Malaika ve spolupráci s Kulturním zařízením ve Valašském Meziříčí pořádá v pátek 30. září od 18 hodin benefiční koncert pro masajskou mateřskou školu v Keni.


Občanské sdružení Malaika se zaměřuje na pomoc sirotkům a opuštěným dětem dětského domova New Light Childrens Home v Mtwapě, dále masajským dětem v Národním parku Amboseli a v neposlední řadě matkám samoživitelkám.

 

Za pět let trvání projektu se podařilo lidem ze sdružení Malaika vytvořit důstojné životní podmínky a dát tak šanci na dobrý start těm méně šťastným. Výtěžek z letošního koncertu bude použit na nákup vybavení pro děti v masajské mateřské škole.„Letos bychom chtěli za vybrané peníze pořídit matrace na spaní pro děti z mateřské školy, které jsou nuceny spát pouze na zemi“ říká Míla Byrtusová zakladatelka občanského sdružení, která tento večer pořádá už po páté.

 

Večer Pro Afriku hudebně podpoří domácí rockové kapely Canon, Kanon new, Famózní levandulové trio a skupina Elizabeth. Přijít a podpořit tak dobrou věc máte možnost i vy a to 30. září od 18 hodin v M-klubu.

(smo)