Slavný jazzman Rudy Linka vystoupí na Malé scéně za oponou

Slavný jazzman Rudy Linka vystoupí na Malé scéně za oponou

Jazzová legenda Rudy Linka se vrací po dvou letech do Valašského Meziříčí. Tentokrát bude jeho koncert hostit Malá scéna za oponou, kde vystoupí společně se členy svého newyorského tria. Speciální koncert se uskuteční v úterý 12. listopadu od osmé hodiny večerní.

Skladatel, jazzový kytarista a umělecký vedoucí Rudy Linka se vrací do Valašského Meziříčí, aby zde posluchačům představil mimo jiné také skladby ze svého prozatím posledního řadového alba Re:Connect. To vyšlo v roce 2012 a sklidilo skvělé ohlasy jak u kritiků, tak i u publika. I když už žije skoro tři dekády v New Yorku, tak se do České republiky často a rád vrací. Tomu dosvědčuje také pevná fanouškovská základna. Čtenáři magazínu DownBeat jej zařadili mezi jednoho z nejlepších jazzových kytaristů. V roce 2005 založil mezinárodní festival Bohemia Jazz Fest a se svou skupinou koncertuje po celém světě.

Vstupenky na koncert Rudy Linka Trio na Malé scéně za oponou Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí můžete pořídit v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na vstupenkovém portále http://vstupenky.kzvalmez.cz.

(smo)

 

Rudy Linka Trio Valmez