Nezávislá divadelní scéna SemTamFór uvede hru Homeless

Nezávislá divadelní scéna SemTamFór uvede hru Homeless

Nezávislá divadelní scéna SemTamFór uvede v meziříčském M-klubu další hru ze svého repertoáru. Po prosincovém Zakázaném uvolnění, zde teprve čtyři dny po premiéře, ve středu 10. února, představí černou komedii Homeless, v níž divák pronikne do osudů a vztahů dvou lidí, kteří se náhodou potkají. Začátek je v 19 hodin.

Nezávislá divadelní scéna SemTamFór funguje v současné době na bázi nezávislého zájezdového divadla a jejich stálou scénou se v této sezóně stal také meziříčský M-klub, kde do léta uvedou kromě hry Homeless ještě dvě inscenace Ani o den dýl a Past na osamělého muže.

Ve své nejnovější černé komedii Homeless s podtitulem Život je jen náhoda nabídne SemTamFór bohaté možnosti divadla na divadle. Diváci budou v této hře ze současnosti svědky „vytunelování“ jednoho člověka druhým a zažijí výměnu životních rolí dvou hlavních protagonistů – bezdomovce a diváka. Náhodné setkání, kterým si projdou hlavní hrdinové, může zažít kdokoliv z nás a rázem zjistí jak vrtkavé a pomíjivé jsou lidské osudy. Inscenace Homeless nabízí mnoho humorných, komických situací, ale závěr je mrazivě krutý.

Vstupenky na únorové představení Nezávisle divadelní scény SemTamFór jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

(smo#2016)