Našlapaná hardcore párty s kapelou City Lights

Našlapaná hardcore párty s kapelou City Lights

Tři našlapané kapely, jeden večer a legendární M-klub. Spojení, které značí další skvělou koncertní jízdu ve Valašském Meziříčí. Tentokrát se zde na Velikonoční noc 15. dubna vydá poctivá hardcore kapelka City Lights, rockeři Donnie Darko a punkáči Backfliping Dog. Startujeme ve 20 hodin.

 

Akcí tvrdších žánrů není nikdy dost, to dokazuje také rozmanitost a množství kapel na tuzemské i zahraniční metal-rock-punkové scéně. Není divu, že se tyto žánry tak dobře uchytily v meziříčském sklepení. Velikonoční nocí tak budou z M-klubu proudit zvuky poctivého hardcoru v podání kapely City Lights, která vznikla, jak sama píše, na špinavém předměstí Prahy. Za sebou má hraní s americkými kapelami Cancer Bats, Stick To Your Guns a Papa Roach, takže je jasné, že půjde o kvalitku.

 

Doprovod jim na tomto jedinečném večeru bude dělat našlapaná čtyřčlennná rocková parta Donnie Darko z Plzně. Jako support dorazí oldschool punkáči Backfliping Dog z nedaleké Horní Bečvy, která už na hudební scéně straší dobrou řádku let. Na kontě má pět alb včetně Split Vinylu společně s kapelou The Breed z minulého roku. 

 

Vstupenky jsou k dostání za zvýhodněnou cenu také v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziřííč nebo online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

(smo#2017)