Lucie Vondráčková a Vokobere na akustickém turné také ve Valašském Meziříčí

Lucie Vondráčková a Vokobere na akustickém turné také ve Valašském Meziříčí

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková a skupina Vokobere připravili pro rok 2016 exkluzivní akustické turné s názvem „Lucie Vondráčková a Vokobere – Kousek štěstí Tour 2016“.  Turné představuje patnáct akustických vystoupení a 18. srpna se zastaví také ve Valašském Meziříčí, kde fanoušky přivítají v Amfiteátru v parku zámku Kinských.

 

Po třech letech od posledního turné s Michalem Davidem - Hit Tour 2013, přichází herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková s dalším hudebním projektem, tentokrát se jedná o akustickou šňůru s triem Vokobere. Název tourné je odvozen od společného hitu obou interpretů „Kousek štěstí aneb Osudová“, vydané na posledním albu Lucie Vondráčkové – Duety. Mimo společné písně se mohou posluchači těšit na akusticky upravené písně Lucie a dokonale sladěné hlasy tria Vokobere, pro tuto příležitost rozšířeny o další nástroje a hudebníky. „Po Hit Tour přišel čas na folkovější písničky. Kdo tě má rád, Láska na 100 let, Já to nejsem… na prvním místě muzika a příjemná letní atmosféra. Přijďte,“ vzkazuje Lucka svým fanouškům.

 

Turné se uskuteční pouze v patnácti místech po celé České republice především v letních kinech a divadlech. Lucii a Vokobere pojí několikaletá spolupráce, a právě proto se rozhodla připravit pro své fanoušky tento netradiční letní hudební zážitek. Členové tria Vokobere, Jiří Vondráček, Petr Kocman a Tomáš Berka, vytvořili toto seskupení v roce 2009 proto, že milují melodické písničky, sbory a akustickou muziku. S Petrem Kocmanem Lucie natočila již několik duetů jako Já to nejsem nebo Ostrov proudu dní a jejich společné vystoupení mohli posluchači vidět například na předávání Slavíků v roce 2015, kde vystoupili s písní Hop Hej.

 

Předprodej vstupenek bude spuštěn v pondělí 1. února v sítích Ticketstream a Ticketportal a vstupné je 390 Kč.

 

(smo#2016)