Gabriela Filippi vás zavede do jiných sfér se svým Léčivým divadlem

Gabriela Filippi vás zavede do jiných sfér se svým Léčivým divadlem

Meziříčský M-klub vkráčí do druhé divadelní sezóny, tentokrát nazvané Nová divadla v M-klubu. Do 4. října mají zájemci možnost si pořídit abonentku na sedm představení za výhodnou cenu. První vlaštovkou bude už ve čtvrtek 5. října činoherní hudební představení Dar z nebes autorského Léčivého divadla Gabriely Filippi. Začátek je v 19 hodin.

Úvod nové sezony alternativních divadel v M-klubu bude patřit Gabriele Filippi, která zde se svým autorským Léčivým divadlem přiveze netradiční divadelní hru Dar z nebes. Partnera ji bude dělat Patrik KEE. Toto třetí představení Léčivého divadla, na motivy knižního bestselleru podle skutečné události, zaznamenává pozoruhodné vyprávění o životě po životě. Diváci se seznámí se skutečnostmi, které vrhají světlo na tajemství posmrtného života. Tyto poznatky mohou být zdrojem porozumění velmi potřebného pro dnešní svět a zejména pro ty, jejichž blízcí již odešli.

Součástí přibližně dvouhodinového představení je také beseda Gabriely Filippi s jejími hosty o tomto i onom světě. Do Valašského Meziříčí si pozvala Karaimi z Haluzic a Marii Stavinohovou. Karaimi Kateřina Motyčková je autorkou úspěšných workshopů tvůrčího sebe rozvoje a osobní vize. Je živým příkladem v tvoření vlastní reality a inspiruje k tomu druhé. Učí vztahům ve všech rovinách lidské existence, vědomému prožívání těla, emocí a duše. Propojuje současný rychlý život s přírodním rytmickým cyklem Země. Miluje lidi, rodinu, své čtyři psy, velikou květinovou zahradu a divočinu mezi lesy, kde žije.

Marie Stavinohová je matka čtyř vlastních a jednoho pěstounského dítěte, masérka, kosmetička a v posledních letech převážně terapeutka. Při terapiích používá pulsovou diagnostiku a akupunkturu, léčebné techniky vyššího Já (LTVJ) a EFT. Pomáhá lidem se lépe cítit, vypadat a hledat s nimi smysl jejich života, což Marii v její práci plně naplňuje.

Vstupenky lze pořídit osobně v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2017)