Dan Bárta přiveze do Valmezu Illustratosphere

Dan Bárta přiveze do Valmezu Illustratosphere

V rámci pokračování turné Mezi vrcholy přijede do Valašského Meziříčí zpěvák Dan Bárta s kapelou Illustratosphere. V pátek 7. prosince zahrají od dvacáté hodiny ve velkém sále Kulturního zařízení a vstupenky jsou stále k dostání také v předprodeji.

Zpěvák Dan Bárta byl ve Valašském Meziříčí už na začátku listopadu s kapelou J.A.R a nyní se zde vrací se svým druhým projektem, jímž je kapela Illustratosphere. Kvintet usměvavých, šikovných, mladých a dobrých muzikantů představí návštěvníků, zajímavé a ne úplně prvoplánové písničky. To ostatně dokázali i při své poslední zastávce v M-klubu, kdy představili své prozatím poslední album Maratonika. Diváci uslyší několik novinek, které ještě nevyšly na žádném nosiči i pár aranží starých věcí.

V lednu a na jaře se pak zavřou do nahrávacího studia, a pokud půjde vše dobře, tak se za rok můžeme těšit na novou placku. Nováčkem v kapele je bubeník Valihora, který účinkoval mimo jiné v kapelách Prúdy či Collegium Musicum. Podzimní část turné Mezi vrcholy startuje 1. prosince a má celkem naplánovaných šestnáct zastávek.

Vstupenky na meziříčský koncert Daniela Bárty s kapelou Illustratosphere jsou k dostání osobně v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2018)