Zdeněk Izer proletí Valašským Meziříčím s novou show

Zdeněk Izer proletí Valašským Meziříčím s novou show

S novým zábavným programem Furtluftdurch Tour přijede do Valašského Meziříčí populární bavič Zdeněk Izer ve středu 15. dubna. Diváci se tak opět setkají s jeho jedinečným a nezaměnitelným humorem. Jeho stálým hostem je finalistka první řady Superstar Šárka Vaňková. Pořad začne tradičně v devatenáct hodin. Vstupenky jsou v předprodeji.

Na bránice diváků zaútočí Zdeněk Izer řadou zábavných scének, parodií a imitováním mnoha populárních zpěváků a zpěvaček. Diváky čeká jeho nezaměnitelný humor, a tedy i večer plný smíchu. Celovečerní pořad populárního baviče za doprovodu Šárky Vaňkové je i tentokrát obohacený o nejrůznější zábavné kostýmy a převleky či parodie na nejrůznější televizní pořady a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček.

Na Zdeňka Izera a jeho Furtluftdurch Tour si můžou diváci přijít do Kulturního zařízení odpočinout od všedních problémů, trocha humoru nikomu neuškodí. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvlamez.cz.

 

 

 

(smo#2015)