Zámek Žerotínů ožije plesem

Zámek Žerotínů ožije plesem

Za vrchol plesové sezony ve Valašském Meziříčí lze bez nadsázky označit již deváté vydání Zámeckého plesu, který pro veřejnost v zámku Žerotínů organizuje Kulturní zařízení společně s Hitrádiem Apollo. Návštěvníci akce, která proběhne v pátek 18. února ve všech prostorách barokní stavby, se mohou těšit na zajímavý hudební doprovod a bohatou tombolu.

Jelikož je Zámecký ples jeden z mála určen výhradně pro veřejnost, je o vstupenky každoročně velký zájem. „Vstupenky s místenkou k stále dispozici jsou. Ti, kteří se nedostanou ke stolům, mohou ještě zakoupit zlevněnou vstupenku na stání. Ty se ale budou prodávat až ve chvíli, kdy místenky budou zcela vyprodány," uvedla vedoucí programového oddělení Magda Siekliková.

Dění plesu bude soustředěno do tří míst. V M-klubu se za pultem představí DJ Hitrádia Apollo René Jančík, v kavárně zahraje Duo Cadillac a sál pobaví Showband Rivieras. „Chybět nemůže samozřejmě ani tombola. O předtančení se postará taneční skupina D-Company z místní zušky," doplnila Siekliková a připomněla, že původně plánovaný březnový ples byl zrušen. Lukáš Martinek (lum)