Vezměte děti a přijďte si zařádit do Amfiteátru s Pískomilem

Vezměte děti a přijďte si zařádit do Amfiteátru s Pískomilem

Druhou polovinu prázdnin zahájí hudebně zábavný pořad pro děti s názvem Pískomil se vrací. Kapela zpívá bez playbacku, s nástroji a naživo. Koncert provází postavička Pískomila, která vtipně zapojuje děti do vystoupení. Toto vystoupení můžete vidět v Amfiteátru v parku zámku Kinských v rámci Kulturního léta už v sobotu 2. srpna v 17 hodin. Koncert je přístupný široké veřejnosti zdarma.

Skupina Pískomil se vrací nabídne dětem a jejich rodičům spoustu společné zábavy a legrace. Jedná se o nový projekt zakládajících členů Kašpárka v rohlíku. Kapela komunikuje s dětským divákem a zapojuje ho do dění na pódiu. Jejich koncerty jsou hravé a plné veselých písniček. Na koncertě zazní mimo jiné také písničky z aktuálního alba nazvané Buďte první, komu se to líbí, které je plné rokenrolu a dovádivé muziky.

Postavička Pískomil zvaný Pískouš si už brousí zuby a ladí kytaru, není to žádná krotká myš. Je to borec, má rád pořádnou muziku, nebojí se koček a až vyroste, chce být rapperem. Prostě a jasně, řádění s dětmi ho děsně baví. Na valašskomeziříčském koncertě se rozhodně nikdo nudit nebude. Věk fanoušků pro kapelu Pískomil nehraje roli, písničky jsou určeny všem, kteří jsou schopni zůstat navždy dítětem. Jednoduše kdo si hraje, nezlobí.

Více informací o koncertu naleznete na internetových stránkách www.kzvalmez.cz. V případě nepříznivého počasí se koncert přesouvá do velkého sálu Kulturního zařízení. Případný přesun bude oznámen v den konání akce v deset hodin dopoledne.

(rb)

 

 

Pískomil se vrací