Vánoční svátky s Kulturním zařízením

Vánoční svátky s Kulturním zařízením

Každým rokem v období Vánoc pořádá Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí celou škálu koncertů. Letošní vánoční nadílka začne v sobotu 20. prosince a konec roku uzavře tradiční silvestrovský program.

Vánoční nabídku v Kulturním zařízení odstartuje valašský soubor Mezříčan společně s Cimbálovou muzikou Jiřího Nechanického v sobotu 20. prosince od devatenácti hodin ve velkém sále. V programu Ten vánoční čas uvidíte pastýřskou hru, uslyšíte krásné valašské koledy a na konce čeká na diváky překvapení. V ten samý den i čas se v M-klubu uskuteční tradiční program Bubenické školy s názvem Vánoční mejdlo, kterého se zúčastní kapely Šimon Band, Szkrat, New Orleans Band, Black Tubes, Passion of Hate  a Rocca. Line up doplní sólisté bubenické školy Simona a Tereza, Joe a Pete a Martin Chaloupka. Následující akcí bude vánoční vydání drum and bass party Hoofbeats v čele se speciálním německým hostem Zombie Cats ve čtvrtek 25. Z jiného soudku bude každoroční Štědrovečerní koncert Dechové hudby města Valašské Meziříčí a VSPT Bača na náměstí ve Valašském Meziříčí od půl deváté večerní.

Na Svatoštěpánskou veselici se do M-klubu chystá meziříčská folková kapela Docuku, která si připravila pro návštěvníky nejen jedno extramilé překvápko. Docuku v M-klubu vystřídají následující den sedmadvacátého The Syrup, se svou Kabátskou show. Na koncert si přizvali hosty hrající staré české hity, aneb Rockové Lišáky. A jak se patří, konec roku můžete oslavit také s námi a s improsouborem Valouny v M-klubu 31. prosince. Konat se zde totiž bude nabitý Improsilvestr. M-klub své brány otevře v devatenáct hodin a následovat bude Silvestrovská improvizace s Valouny a jejich hosty, následována akustickým koncertem skupiny 4DOGS. Chybět samozřejmě nebude ani pořádná party s DJ DRBem. V ceně vstupenky je raut, který mohou návštěvníci doplnit svými vlastními produkty.

(smo#2014)

 

Ondřej Smolka, PR Manager

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, p. o.

Kontakt: tel. 739 470 291, email: smolka@kzvalmez.cz, www.kzvalmez.cz