Valmez 2012

První ročník multižánrového hudebního festivalu Valmez 2012 představí meziříčské kapely v sobotu 20. října od 14 hodin v prostorách Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí. Již v pátek 19. října však v M-klubu proběhne prolog celé akce. Nejlepší DJ’s z Valmezu a okolí rozproudí fanoušky na taneční párty, která začne ve 20.00 hodin.

Cílem celého festivalu je představit široké veřejnosti meziříčské autorské kapely bez ohledu na hudební styl a umožnit tak muzikantům prezentovat svou vlastní tvorbu. Vše se bude odehrávat v prostorách Kulturního zařízení. Ve velkém sále si příjdou na své milovníci alternativy a folku a M-klubu budou vévodit tvrdé kytarové rify a metalové melodie. Rozdělení však není jednoznačné, jelikož žánry se budou na jednotlivých scénách prolínat a také diváci mohou migrovat mezi jednotlivými koncerty a sami posuzovat účinkující.

Pokud máte rádi hudbu, zábavu, dobrou společnost a chcete se orientovat ve valašskomeziříčské hudební scéně, tak byste neměli chybět. Vstupné je lidové. Do sedmnácté hodiny pouhých 50Kč, poté 100Kč.