Václav Hybš doveze tradiční Vánoční koncert

Václav Hybš doveze tradiční Vánoční koncert

První prosincový den se Kulturní zařízení ve Valašském Meziříčí zahalí do Vánoční atmosféry. Po roce zde opět se svým aranžmá Vánočního koncertu přijede světoznámý orchestr Václava Hybše. Hosty budou opět čtyři mladí zpěváci a herec a zpěvák Josef Laufer. Koncert v pátek 1. prosince začne v 19 hodin.

Již od roku 1976 brázdí Českou republikou s Vánočními koncerty jedno z nejznámějších hudebních těles u nás i v zahraničí, a to orchestr v popředí s dirigentem Václavem Hybšem. Každým rokem si tento náš vysoce uznávaný aranžér pozývá na turné nové hosty. Tím letošním je mimořádná osobnost české kultury. Hertec, scenárista, režisér, spisovatel a také vynikající zpěvák Josef Laufer. Jeho vystoupení doplní čtveřice maldých talentů populární hudby, kteří dostávají jedinečnou příležitost absolvovat vánoční turné s orchestrem Václava Hybše. Těmi jsou Ivana Moravcová, Štěpán Růžička, Štefan Pecka a Sabina Tlustá.

Vstupenky na Vánoční koncert 2017 jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2017)