V M-klubu se připravuje punkrockový večírek s australany Bodyjar

V M-klubu se připravuje punkrockový večírek s australany Bodyjar

Australská punkrocková legenda Bodyjar, česká pop punková palba Selfish a mladá litvínovská kapela Call Tracy to rozjedou v sobotu 3. května v meziříčském M-klubu. Punkový večírek začne tradičně v osm večer. Koncert připravuje M-klub společně se Stanley Star Promotion.

Australští pionýři sk8 punku, Bodyjar, se vydali na evropské turné k novému albu Role Model. Šňůra zahrnuje pouze dvanáct koncertů. Jen jeden odehrají v České republice, a to rovnou ve Valašském Meziříčí. Tím se také řadí tenhle neopakovatelný zážitek mezi největší punkovou akci této sezóny.

Bodyjar se dali dohromady v předměstí Melbourne přesně před dvaceti lety v době, kdy vznikaly kapely Blink 182, Unwritten Law, The Offspring či Frenzal Rhomb. Na svých turné objeli skoro celý svět a vydali nejednu hitovku. Před devíti lety pověsili skupinu na čas na hřebík. Láska k hudbě však byla silnější a tak se dali znovu dohromady a vydali nové album Role Model plné nadupaných melodií a nekončící energie. Kapelu tvoří kytarista Tom Read, zpěvák a kytarista Cam fines, basák Grant Relf a bubeník Shane Wakker.

V průběhu večera se na pódiu v M-klubu představí také největší česká srdcovka a pop punková palba Selfish. Z dlouhých turné a nahrávání desek již vyrostli a tak koncertují pouze párkrát do roka. Speciálně se dali dohromady pro koncert ve Valmezu a ani teď nezůstane žádné oko suché, když do toho Rokič drnkne. Třetí kapelou, jež na tomto jedinečném punkovém večírku vystoupí je mladá litvínovská kapela, která si říká Call Tracy.

Vstupenky na největší punkovou akci sezóny jsou v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2014)

 

Bodyjar