V jiném světě s exorcistou Milanem Doležalem

V jiném světě s exorcistou Milanem Doležalem

Na cestu mezi paranormálními a nevysvětlitelnými jevy se mohou vydat návštěvníci Kulturního zařízení společně s odborníkem přes hermetismus a paranormální jevy Milanem Doležalem. Ten ve Valašském Meziříčí uvede jedinou talk show zaměřující se na regionální záhady nazvanou V jiném světě v pátek 10. dubna ve velkém sále od osmnácti hodin. Vstupenky jsou již v prodeji.

Exorcista a záhadolog Milan Doležal se o okultní fenomény, duchy a přízraky zajímá už více jak dvacet let. Je autorem stovek odborných studií a analýz, jež se věnují právě nevysvětlitelným jevů, které osobně zkoumá. Je členem odborné ekumenické skupiny, která se na profesionální úrovni snaží pomáhat lidem nejen v oblasti snímání prokletí, odvádění duší mrtvých, ale v oblasti exorcie i ochranou před černou magií. Mimo jiné se věnuje přednáškové činnosti a podílel se na úspěšných televizních seriálech Černá sanitka a Poste restante.

Celovečerním pořadem v Jiném světě bude provázet filmový a divadelní herec Jarek Hylebrant. Milan Doležal se bude ve Valašském Meziříčí zajímat o regionální záhady, esoterické jevy a vyprovázení mrtvých. Součástí programu je také diskuze s diváky a konfrontace s jejich zážitky a zkušenostmi.

Vstupenky na mysteriózní talk show V jiném světě jsou v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

(smo)