Ukrajinský metalcorový fenomén JINJER zahraje mimořádně v M-klubu

Ukrajinský metalcorový fenomén JINJER zahraje mimořádně v M-klubu

Dramaturgové M-klubu pozvali do Valašského Meziříčí snad nejlepší ukrajinskou metalcorovou kapelu Jinjer, která v těchto dnech objíždí Evropu v rámci koncertní šňůry Rollover Tour 2016. Mezeru v turné tak mimořádně vyplní koncertem v M-klubu v úterý 26. dubna. Oznámena bude také předkapela.

Do Valašského Meziříčí míří asi nejpopulárnější ukrajinská metalová kapela současnosti, která si říká Jinjer. Fanoušci metaforu s jemnou duší za mikrofonem tak mají výjimečnou šanci vidět tuto legendu ve své nejlepší formě také ve sklepení M-klubu. V České republice vystoupili už párkrát a k tomu také na FajtFestu ve Velkém Meziříčí.

 Jinjer vznikli před sedmi lety ve městě Horlivka, ve válce zmítaném Donbasu a v roce 2012 zažili raketový vzestup. Jejich kvality podtrhává také fakt, že v Kyjevské soutěži Best Metal Act získali ocenění Nejlepší Ukrajinská metalová kapela roku 2013. Na kontě mají dvě studiová alba a třetí, jehož vydání plánují na červenec tohoto roku, ponese název King of Everything.

Vstupenky na tento mimořádný koncert ukrajinské metalové smršti Jinjer jsou k dostání už nyní v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

(smo#2016)