Tajemstvími opředená Gazdina roba zahraje v M-klubu

Tajemstvími opředená Gazdina roba zahraje v M-klubu

V pátek 2. října zavítá do Meziříčského M-klubu brněnská písničkářská kapela s originálním akustickým podáním a tajemným názvem Gazdina roba. Po dlouhých deseti letech tvoření vydali prvotní album, které ve sklepení představí od dvacáté hodiny.

Kapela Gazdina roba na své tvorbě pracovala dlouhou dobu a tak vzniklo také album s příznačným názvem Deset let jsme se neviděli, které se na pultech obchodů objevilo v loňském roce. Historie kapely je poněkud mlhavá, ale je jasné, že se většina dnešních členů zná z již neexistující, tehdy však dobré, kapely. Současná formace, zvuk i tvorba zrála za celou tu dobu jak víno a všechny ty neuvěřitelné příběhy, jež se za ten čas staly, mapuje právě aktuální deska. Faktem je, že Gazdina roba s charismatickou frontmankou Petrou Jonášovou nepatří na tuzemské scéně k zrovna obvyklým jevům, ale jejich dostupná tvorba ukazuje, že se na koncertě rozhodně nebude nikdo nudit.

Závěr pátečního večera bude po koncertě Gazdiny roby patřit divadelně improvizačnímu představení, kterého se ujme parta říkající si Bedňáci. Vstupenky na koncert jsou již k dostání v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2015)