Slováci přivezou rozverný elektropop

Slováci přivezou rozverný elektropop

Poslední únorová sobota, tedy 24., bude v meziříčském M-klubu patřit košické elektro-indie-poprvé kapelce Puding pani Elvisovej, která zde přijede zahrát zcela poprvé a svůj set začne úderem dvacáté hodiny.

Kapela Puding pani Elvisovej známá také pod zkratkou PPE není na slovenské hudební scéně žádným nováčkem, spíše matadorem. Za sebou má přes dvacet let existence a čtyři alba, z nichž to prozatím poslední vyšlo v květnu 2015, dostalo název Tektonická platňa a kapela v rámci jeho propagace brázdila slovenské kluby na vyprodaném turné se spřízněnými Billy Barman. Mimo jiné jsou majiteli také několika ocenění. Třikrát za sebou byli oceněni jako Nejlepší koncertní kapela roku na Radio_Head Awards a s písničkou Astoria získali také Singl roku 2011. Zatím posledním počinem je skladba Pod paplón z připravovaného nového alba, kterého by se mohli fanoušci dočkat již v tomto roce.

Vstupenky na meziříčský koncert kapely Puding pani Elvisovej jsou k dostání v klasickém předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo onlkine na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

(smo#2018)