Skvělý slovenský jazzový a bluesový kytarista Miloš Železňák se vrací na Malou scénu za oponou

Skvělý slovenský jazzový a bluesový kytarista Miloš Železňák se vrací na Malou scénu za oponou

Miloš Železňák, bezpochyby jeden z nejosobitějších muzikantů slovenské scény, se vrací na Malou scénu za oponou se svým triem ve složení Martin Janočko, Robert Ragan, Miloš Železňák. Jazzový večer je plánován na čtvrtek 26. září od osmé hodiny večerní.

Miloš Železňák má za sebou mnoho pedagogických, skladatelských a hudebních zkušeností. Jeho hra na kytaru je specifická plná emocí, jemná ale přitom průrazná a čistá. Písně zcela přirozeně přechází z bluesového hábu do klidných jazzových balad a naopak. Dosud spolupracoval se slovenskými hudebními špičkami, jako jsou Gabo Jonáš, Juraj Griglák, Martin Gašpar či Radovan Tariška.

Na Malé scéně za oponou Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí se Miloš Železňák představí v triu, v němž účinkuje také kontrabasista, představitel moderního jazzu, pedagog a skladatel Robert Ragan a za bicí usedne nejmladší člen seskupení Martin Janočko.

Vstupenky na jazzový čtvrtek jsou v prodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na vstupenkovém portálu http://vstupenky.kzvalmez.cz.

(smo)

 

Miloš Železňák Trio