Prvnímu metalovému večírku budou vládnout Hannibal lecter

Prvnímu metalovému večírku budou vládnout Hannibal lecter

V meziříčském M-klubu se schyluje k prvnímu metalovému večírku tohoto roku. Do legendárního sklepení míří tři kapely. Old Coccots z Brumova-Bylnice, slovenští Stercore  a vynikající parta Hannibal lecter. Začátek trojkoncertu v pátek 12. října je ve dvacet hodin a vstupenky lze pořídit také v předprodeji.

Už je to více jak dva roky, co v M-klubu řádila nu-metalová smečka Hannibal lecter. Tato parta působí na hudební scéně od roku 1997 a za svou letitou kariéru prošla mnoha změnami jak v sestavě, tak i ve stylu. Své prozatím poslední album nazvané Avenue to Emptiness vydali před pěti lety, ale za tu dobu rozhodně neusnuli na vavřínech a opět to přijedou roztočit na tradiční metalovou párty.

Společnost jim na meziříčském koncertě bude dělat slovenská deathcorová formace Stercore z Prievidze. Tahle přímočará a úderná banda má za sebou několik nahrávek a hostování na významných evropských pódiích s kapelami zvučných jmen. Do prozatím poslední desky Eternal Sunlight se mohli příznivci zaposlouchat v minulém roce a její setlist nebude rozhodně chybět na meziříčském vystoupení.

Celý páteční program ale odstartuje pětičlenná parta Old Coccots z Brumova-Bylnice se svým důvěryhodným podáním tvrdého metalu díky kterému si vydobyli poměrně slušnou základnu fanoušků.

Vstupenky na metalový večírek v M-klubu jsou k dostání v Turistickém Informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2018)