Přední skotská blues-rocková kapela Gerry Jablonski & The Electric Band na Malé scéně

Přední skotská blues-rocková kapela Gerry Jablonski & The Electric Band na Malé scéně

Malá scéna za oponou přivítá začátkem února skotskou kapelu Gerry Jablonski & The Electric Band, která na ostrovní scéně patří k předním blues-rockovým skupinám a je zaručené, že si ji návštěvníci po prvních tónech zamilují. Koncert se ve Valašském Meziříčí uskuteční v sobotu 4. února od půl osmé večerní.

Vysoce energická parta čtyř skvělých muzikantů ze Skotska v čele s kytaristou a zpěvákem Gerrym Jablonski se ve Valašském Meziříčí místnímu publiku představí zcela poprvé. Ve své autorské tvorbě mísí bluesové kořeny s vlivy klasického roku a veškerou hudbu skládá kapela dohromady. Každý ze členů tak má možnost projevit svůj pohled na věc a um za konečným účelem skvělého výsledku. Podle časopisu Classic Rock má Jablonski blues v krvi a kdo je na jevišti viděl, musí uznat, že jsou skutečně neuvěřitelně energičtí a vizuálně vzrušující.

Diskografie kapely Gerry Jablonski & The Electric Band čítá čtyři oceněná alba. A to nejnovější nesoucí název Trouble with the Blues (Problémy s blues) zařadil magazín Classic Rock Blues mezi nejlepší alba roku 2015 a také se stalo velmi hraným kouskem v radiovém pořadu BBC. Úspěšně absolvovali čtyři rozsáhlé turné po Polsku, Holandsku, Německu i Norsku a v rodné Británii hráli na všech hlavních bluesových festivalech.

Vstupenky na koncert jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2017)