Popová legendy 90. let Lunetic ve Valmezu!

Popová legendy 90. let Lunetic ve Valmezu!

Skupina Lunetic, jež v devadesátých letech pobláznila nejedno dívčí srdce, míří na mimořádný koncert s živou kapelou do Valašského Meziříčí. Ve velkém sále Kulturního zařízení budou znít písně jako Máma, Ať je hudba tvůj lék i poprvé naživo nejnovější hit skupiny v sobotu 2. listopadu od 20 hodin. Vstupenky jsou již v předprodeji, na koncert naváže řádná 90’s párty v M-klubu.

Čtveřice kluků, která na konci devadesátých let rozbourala českou hudební populární scénu a na několik let jí drtivě ovládla míří do Valašského Meziříčí. Byly to ve zkratce tři roky velkého mejdanu, slávy a koncertování než se v létě 2001 skupina rozpadla.

V roce 2008 k výročí deseti let od vstupu na populární scénu vyšlo CD a DVD Lunetic best of, na něž navázala série několika koncertů v původní čtyřčlenné sestavě s živými muzikanty. Velký comeback připravili na loňský rok společně s turné k výročí 20 let existence kapely. To pokračuje i letos, i když pouze ve tříčlenné sestavě, za to opět s živou kapelou. Fanoušci se tak mohou těšit na hity jako Máma, Chtěl bych tě líbat, Only You, Dotyky či Ať je hudba tvůj lék.

Vstupenky jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2019)