Podzimní metalové večírky v M-klubu: Hypnos, Cocotte Minute i Hentai Corporation

Podzimní metalové večírky v M-klubu: Hypnos, Cocotte Minute i Hentai Corporation

Koncerty tvrdších žánrů v M-klubu pokračují také v podzimních měsících a fanoušci se mohou těšit například na metalový pojem Hypnos, novou tvorbu kapely Cocotte Minute i šílence z Hentai Corporation. Vstupenky na avizované koncerty jsou již k dostání v předprodeji.

Konec října se sklepení M-klubu zahalí do temných tónů králů české death-metalové scény, kapely Hypnos. Jejich prozatím poslední album nazvané Heretic Commando / The Rise of New Antikrist vyšlo před třemi lety a v loňském roce absolvovali evrposké turné se švédskou kapelou Amon Amarth. Společně s Hypnos vystoupí na M-klubácké Death Metal Session také metal-hardcoroví Primary resistance z Ostravy i mladá kapela z Havířova říkající si Awrizis, která do davu napálí pořádnou porci thrash/death metalu z nejnovějšího počinu Endangered Uniqueness.

Listopad zahájí špička české crossoverové scény kapela Cocotte Minute v pátek 13. listopadu. Kapela, jenž vyniká svým nezaměnitelným syrovým zvukem, vydala nové unikátní album !Rituál, kmen a srdce a kmen!, které za pomoci fanoušků pořídila naživo na jediný pokus a za přítomnosti kamer. Jedinečný zážitek přiveze také do Valašského Meziříčí. Hosty koncertu bude alternativní rocková kapela HC3 a crossover metalová kapela My Pulse ze Slavičína.

Závěr metalové smrště pak bude 28. listopadu patřit šílencům ze skupiny Hentai Corporation, která se na hudební scéně pohybuje už deset let a svými nenapodobitelnými živými vystoupeními si vydobyla pověst jedné z nejšílenějších kapel české klubové scény. Společnost jim na koncertě bude dělat alternativní hardcorová parta JegR z Prahy, která zde mimo jiné představí také čerstvě připravované nahrávky.

Vstupenky na výše zmíněné metalové akce jsou již nyní k dostání v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

 

 

(smo#2015)