Ostřílení ALEF ZERO rozvíří M-klub

Pardubická kapela Alef Zero přijedou do meziříčského M-klubu představit neotřelý zvuk taneční hudby. Koncert, na kterém představí také své prozatím poslední album Back to Zero se uskuteční v pátek 11. ledna 2013 v osm hodin večer. Své umění představí také fklidushit DJs a hosté.

Členové kapely Alef Zero působí na české taneční scéně téměř dvě dekády. Stylově je lze zařadit mezi lámavé beaty, jako je drum´n´bass či breakbeat. Výjimečnost jejich tvorby stojí na propojení elektronické hudby s živými nástroji, čímž jejich hudba směřuje místy i do punku, rocku či jazzu. Koncertní podoby jejich skladeb slibují vskutku elektrický nářez.

Kapela se začala formovat před osmi lety, kdy nahráli první demo skladby a na podzim měli nazkoušená i živá vystoupení. Premiérový koncert proběhl na konci listopadu téhož roku a Alef Zero sklidili velký úspěch. Rok 2007 byl ve znamení prvního alba pod názvem Olive a kapela začala objíždět kluby po celé republice.

Prozatím poslední desku, která nese název Back to Zero, vydali Alef Zero v dubnu roku 2012 a z nahrávky je jasně slyšet, že v kapele nepůsobí žádní nováčci. Celá parta je složená z ostřílených muzikantů s širokým záběrem i zkušenostmi. Elektronickým základům a samplům hodně pomáhají živé nástroje, které svými vokály oživuje jediná slečna v kapele, jenž se střídá s MC Vaantem.

Vstupenky na koncert si můžete zakoupit až na místě v den koncertu. Do půl desáté večerní zaplatíte 60 Kč, poté 80 Kč.

 

(smo)

 

alef zero plakát