Originální blues předvede Luboš Andršt Blues Band

Originální blues předvede Luboš Andršt Blues Band

M-klub ve Valašském Meziříčí navštíví v úterý 21. ledna Blues Band českého kytaristy a skladatele Luboše Andršta.  Koncert bluesových a jazzových melodií začne ve 20 hodin.

Fanouškům bluesové hudby není třeba ohledně uskupení Luboš Andršt Blues Band nic dodávat. Ale kvalitní hudby není nikdy dost a tak je slušností dodat pár informací. Luboš Andršt je všestranný hudebník čerpající inspiraci především z oblasti blues a jazzu, i když svou tvorbou občas zabrousí také do etnické hudby či klasiky. Na hudební scéně působí už poměrně dlouhou dobu, za kterou spolupracoval z mnoha špičkami nejen české jazzové a rockové scény. Z domácích umělců je třeba zmínit například Martina Kratochvíla, Jiřího Stivína, Michala Prokopa či Emila Viklického. Ze zahraničních osobností zase Toto Blanke, Tonyu Graves, Paula Jonese či B .B. Kinga. Kromě jazzového kvarteta Luboš Andršt Group a projektů s Michalem Prokopem vstupuje také se svým Blues Bandem, se kterým přijede do Valašského Meziříčí. S Luboš Andršt Blues Band navázal na své předchozí úspěšné projekty a kromě kytaristy Luboše Andršta představuje vynikajícího zpěváka a hráče na klávesy Jana Holečku, bubeníka Pavla Razíma a baskytaristu Zdeňka Tichotu.

Formace není známa pouze u českého publika. Například zastupovali Českou republiku v době předsednictví EU v Hong Kongu či hráli na nádvoří Pražského hradu při návštěvě prezidenta USA Baraca Obamy.

Vstupenky na bluesový koncert Blues Bandu Luboše Andršta v M-klubu jsou k dostání v klasickém předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na vstupenkovém portále Kulturního zařízení vstupenky.kzvalmez.cz.

(smo)

 

Luboš Andršt Blues Band M-klub