Nejslibnější polská hudební skupina KAMP! míří do M-klubu

Nejslibnější polská hudební skupina KAMP! míří do M-klubu

V pátek 20. září zavítá do Valašského Meziříčí v rámci M-klub party nejslibnější polské elektronické duo Kamp!, které v září vyráží na česko-slovenské turné. Svou tvorbu představí v rámci turné ve dvou českých a dvou slovenských klubech. M-klub party, na níž vystoupí také pražské seskupení Deaths.

I když si na debutové album s eponymním názvem Kamp! museli fanoušci počkat několik let, tak se jejich čekání vyplatilo. První deska těchto slibných muzikantů se dočkala skvělých recenzí. Kromě jiných skladeb se na albu nachází také singl Cairo, jenž polákům pootevřel dveře do mezinárodních hudebních vod. Zúčastnili se totiž prestižních světových festivalů jako SXSW, Exit Festival nebo Great Escape.

Do České republiky se Kamp! vrací po čtyřech letech od úspěšného turné se skupinou Petra Marka Midi Lidi. Od té doby svůj styl posunuli k chladnějšímu new wave se synth popovým základem, do nějž vkládají prvky osmdesátkového disca. Na společném turné je bude doprovázet pražské seskupení Deaths, které na svou debutovou desku stále čekají. V současné době ale pracují na novém EP s názvem Crystal Nights, které by mělo vyjít ještě letos. Po společném vystoupení se mohou diváci těšit na řádnou M-klub party, kdy za mixážní pult usednou právě členové pražských Deaths se svým setem.

(smo)

 

Kamp! M-klub