Nebe a Mirai: objevy posledních let míří do M-klubu

Nebe a Mirai: objevy posledních let míří do M-klubu

Stále více populárnější kapely Nebe a Mirai se vydaly na společné koncertní turné, se kterým zavítají také do meziříčského M-klubu. Nebe se vrací, Mirai si v tomto složení střihnou premiéru. Nejen mladí posluchači si zde v sobotu 9. ledna přijdou na své. Sklepením budou totiž znít hity jako Vteřina, Než se rozední či Dítě robotí, které zná z rádií skoro každý. Vstupenky jsou již v předprodeji.

Kapela Nebe začala rok 2015 velmi slibně vyprodaným klubovým turné se skupinou Jelen. Neusnula však na vavřínech a tvrdě začala pracovat na svém dalším posunu, přes nový producentský tým až po svěží outfit. Frontman této havířovské pětice, Petr Harazim letos získal cenu OSA pro Nejúspěšnějšího mladého autora v oblasti populární hudby a dokazuje, že jim právem patří místo v programech předních tuzemských festivalů a akcí. Na rok 2016 avizuje kapela novou desku, ze které se aktuálně v českém éteru pohybuje singl Pláštěnky a ten se svým úspěchem řadí vedle jejich největších hitů Vteřina, Než se rozední či Padáky.

Kromě Nebe se svého partu chopí také objev posledních měsíců a předskokani letošního velkého halového turné skupiny Kryštof, kapela Mirai. Jejich debutový singl Dítě robotí vyletěl na přední příčky hitparád raketovou rychlostí a doposud brázdí rádiové vlny vedle nejaktuálnější skladby Cesta z města. Mirai povstali na základech nepřehlédnutelných Dolls In the Factory, jež se v M-klubu svého času představili. V současné době pracují pánové Mirai Navrátil, Michal Stulík a Šimon Bílý na debutovém albu, které plánují vydat na začátku roku 2016 a než se tak stane, představí svou tvorbu právě v M-klubu.

Vstupenky na dvojkoncert kapel Nebe a Mirai jsou v předprodeji k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

(smo#2015)