Monkey Business přivezou do M-klubu Štěstí postmoderní doby

Monkey Business přivezou do M-klubu Štěstí postmoderní doby

Monkey Business vydávají na začátku března nové, dlouho očekávané album a zároveň na jeho podporu vyráží na česko-slovenské turné, v rámci něhož se zastaví i ve Valašském Meziříčí. Koncertní šňůra s názvem Štěstí postmoderní doby tour 2013 dorazí do M-klubu už 2. března. Koncert začne ve 20.00 hodin.

Příznivci téhle přední české partičky si na vydání nového alba museli počkat o chvilku déle, než bylo původně naplánováno. V pořadí již sedmé studiové album Monkey Business vychází 8. března pod názvem Happiness of Postmodern Age a obsahuje jedenáct původních písní a jednu předělávku. Na albu se podílelo i několik významných hostů, mezi které patří například legendární americká písničkářka Joana Baez, která si s Monkey Business zazpívala už dříve. Do éteru rádií se již dostal první singl s názvem The Ferry Tale a shlédnout můžete také videoklip k písni Midlife Punk’s Dilemma.

Na podporu nové desky vyráží Monkey business na jarní turné Štěstí postmoderní doby Tour 2013, které začíná 1. března v brněnské Flédě a hned druhá zastávka o den později bude právě ve valašskomeziříčském M-klubu. Fanoušci se tak mohou těšit na tradiční pódiovou show, kterou jsou Monkey Business proslulí. Na květnovém koncertě v Praze oslaví kapela své třináctileté působení a po celou tu dobu zůstává ve stejném složení Roman Holý (klávesy), Ondřej Brousek (klávesy), Pavel Mrázek (basová kytara), Martin Houdek (bicí), Olda Krejčoves (kytara) a Matěj Ruppert a Tonya Graves (zpěv).

Vstupenky na březnový koncert Monkey Business v meziříčském M-klubu můžete pořídit v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na vstupenky.kzvalmez.cz. Více informací na www.kzvalmez.cz.

(smo)