Monikino kino ovládne M-klub ve Valmezu

Monikino kino ovládne M-klub ve Valmezu

Valašské Meziříčí bude mít tu čest přivítat ve sklepení M-klubu elektropopový projekt Monikino kino, jež tvoří zpěvačka Monika Midriaková a jeden ze členů skupiny MIDI LIDI, Petr Marek. V září loňského roku jim vyšla kritiky ceněná debutová deska Prázdniny a své hity představí v plné parádě v pátek 23. října.

Monikino kino se meziříčskému publiku představilo poprvé v roce 2014, kde se zhostilo doprovodného programu festivalu Setkání divadel – Malé jevištní formy. Tehdy návštěvníky i soutěžící dostali do varu a sklidili nevídané ovace. Tentokrát se do M-klubu vrací s plnohodnotným koncertem složeným převážně z písní z jejich prvotní desky Prázdniny. Tu kritika přijala vřele a dalo by se říct, že i s nadšením. Texty přímo na míru zpěvačce Monice napsal sám Petr Marek a skvěle se vypořádal i se slovenštinou a jak sám v rozhovoru pro web Creative Block řekl: „Monikino Kino je romantičtější, a to i v textech. Odvažuju se být víc lyrický, míň se bojím patosu.“ Koncerty Monikina kina jsou bez nadsázky vždy plné energie a jejich eletropopové hity s melancholickou atmosférou se dokáží vrýt po kůži každému návštěvníkovi.

Vstupenky na koncert dua Midriaková/Marek alias Monikino kino jsou k v předprodeji k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

 

 

(smo#2015)