Milostný trojúhelník jak vyšitý: Pavlásek, Zbrožek a Žilková

Milostný trojúhelník jak vyšitý: Pavlásek, Zbrožek a Žilková

Do Valmezu míří trojice známých herců s oblíbenou improvizační hrou Milostný trojúhelník. Na začátku roku nahradili odcházejícího Lišku komik Lukáš Pavlásek a Veronika Žilková. Oba přijedou do Valmezu společně s Martinem Zbrožkem. Zdali jim to všem dohromady klape stejně dobře, ne-li lépe než s Liškou, se můžete přesvědčit ve středu 20. září v M-klubu.

Valmezákům je představení Milostný trojúhelník dobře známo. Trojice skvělých herců Josef Polášek, Martin Zbrožek a Pavel Liška zde byli již několikrát. Tentokrát je ale vše jinak. Teda jen dvě třetiny. Pavla Lišku nahradil Lukáš Pavlásek a Josefa Poláška zase Veronika Žilková. Milostný trojúhelník tak opět získává jiný rozměr.

Scénář představení zůstává stejný, stále se hraje bez něj. Situace, postavy, zápletky, charaktery, písničky i tance, to vše se rodí až na jevišti přímo ve světlech právě vznikajícího představení. Herci a publikum se najednou v roli scénáristů i režisérů propadají do světa fantazie, do společného tvoření hry. Buďte u toho i vy! V této sestavě se Milostný trojúhelník jen tak nevidí!

Vstupenky na Milostný trojúhelník jsou v předprodeji k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2017)