Michal Hrůza v M-klubu představí průřez své kariéry

Michal Hrůza v M-klubu představí průřez své kariéry

Zpěvák, skladatel, textař a bývalý frontman skupiny Ready Kirken, Michal Hrůza dorazí společně s kapelou Hrůzy ve středu 28. listopadu do meziříčského M-klubu představit svou dosud poslední desku Noc. Jako host vystoupí písničkář NiceLand. Koncert odstartuje ve 20.00 hodin.

Podzimní turné Michala Hrůzy a kapely Hrůzy je doposud jejich největším turné, které zahrnuje 18 českých měst. Vedle skladeb z aktuálního alba Noc zazní i osvědčené skladby z jeho předchozích alb jako Napořád, Bílá Velryba, Kovbojská nebo autorské skladby jeho původní kapely Ready Kirken, pro kterou složil a napsal více než padesát písní a textů a ze které odešel v roce 2006. Sám Michal Hrůza dodává: „Na koncertech publikum uslyší průřez mojí desetiletou tvorbou, kterou bych chtěl na Turné 2012 shrnout.“

Diváci se mohou těšit i na malé překvapení v podání nové písně, jenž zazní jako titulní skladba připravovaného filmu Martin a Venuše. S Kapelou Hrůzy vydal již tři studiová alba. Debutovou desku Bílá Velryba, album Napořád a první část koncepčního projektu Noc a Den s podtitulem Noc, na němž s kapelou pracovali přes dva roky. Autorsky se na albu podílel například Xindl X či NiceLand a obsahuje i coververzi legendárního hitu Mňágy a Žďorp Myslel jsem si, že je to láska. A právě Michal Hrůza byl jedním z hlavních hostů na meziříčském koncertu Mňágy a Žďorp, jenž v M-klubu odehrála  13. listopadu koncert k pětadvacetinám.

Vstupenky na koncert Michala Hrůzy a kapely Hrůzy si v předprodeji můžete zakoupit v Informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na stránkách www.kzvalmez.cz.

(smo)

 

Plakát Michal Hrůza