Mezi svátky na Docuku i Rockové Lišáky do M-klubu

Mezi svátky na Docuku i Rockové Lišáky do M-klubu

Kultura mezi vánočními svátky se v M-klubu ve Valašském Meziříčí bude točit hlavně okolo místních kapel a hudebních uskupení. Uskuteční se tradiční štěpánská veselice s Docuku i předsilvestrovská jízda s Rockovými lišáky.

Do konce roku zbývá už jen několik dní. A jedny z posledních můžete strávit v meziříčském M-klubu. Na druhý svátek vánoční se zde totiž připravuje tradiční Štěpánská veselka s kapelou Docuku, jež každým rokem bývá naplněná k prasknutí. Ještě aby ne. Skvělé písně v energickém hábu s charismatickými meziříčskými chlapíky nenechávají u ledu žádnou z přítomných fanynek a pánské doprovody obdivují skvěle zvládnuté hudební řemeslo. Navíc si letos pánové pozvali kapelu Z horní dolní a dál na jih, která večer pěkně nastartuje.

A poslední akcí tohoto roku v celém Kulturním zařízení bude dvojkoncert či cover párty v podání místních kapel Rockoví lišáci, kteří zahrají známé české hitovky a The Syrup, u nichž si zaskáčete na oblíbený repertoár od Kabátů.

Ať už se na některou z akcí vydáte, či nikoli, vězte, že vám všem kulturním fanouškům přeje celý tým Kázetka příjemné svátky a do nového roku jen to nejlepší. A na dalších akcích nashledanou. Vstupenky jsou k dostání také v předprodeji za výhodnější ceny, a to v Turistickém informačním centru ve Valmezu či na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalme.cz.

(smo#2017)