M-klub ve Valmezu zve na nabitý program: Gazdinu robu, Valmez 2015, Hypnos i Voxela

M-klub ve Valmezu zve na nabitý program: Gazdinu robu, Valmez 2015, Hypnos i Voxela

Druhý měsíc nové sezóny v M-klubu je doslova nabitý skvělými akcemi různých hudebních žánrů. Návštěvníci klubu se mohou těšit například na kapely Gazdina roba, Restock, The Anatomy of Frank, Monikino kino, Hypnos i Light & Love, Voxela či festival meziříčských kapel Valmez 2015. Vstupenky na všechny avizované akce jsou již k dostání v předprodeji.

Hned ze startu měsíce, v pátek 2. října se M-klub zahalí do tvorby brněnské rockové kapely Gazdina Roba, která zde přijede v rámci svého turné Deset let jsme se neviděli. I když jako podtitul uvádějí neveselé písně z přelomu tisíciletí, jejich tvorba ukazuje, že se diváci rozhodně nebudou nudit a závěr večera navíc vyplní divadelně improvizační představení v režii Bedňáků. Víkend to v M-klubu bude vážně nabitý, neboť další den čeká příznivce improvizace zahájení sezóny v Improlize a nedělní večer bude patřit švýcarským rockovým kapelám Restock a The Dues.

Druhý říjnový víkend obsadí všechny prostory Kulturního zařízení čtvrtý ročník valašskomeziříčského multižánrového festivalu VALMEZ 2015, který zve opět na skvělý program složený z místních kapel. Pódia v M-klubu a velkém sále totiž obsadí kapely Punkhart, Docuku, Black Adder, Drtikol, Artificial life, The Dust, Harom, Fred Madison, Itai, Secrets of separation, AJAJAJ, Houby, Jam Club Special a písničkář Jan Hlucháň. Začátek festivalu je v patnáct hodin.

Blížící se konec měsíce se ponese v duchu mnoha žánrů. Poprvé do M-klubu přijede americká post rocková parta The Anatomy of Frank, kterou vystřídá celovečerní pásmo špičkových filmů o extrémních zimních sportech Snow film fest 2015. V pátek 23. října pak sklepení roztančí elektro popová dvojice Monika Mindriaková a Petr Marek alias Monikino kino. Zkrátka nepřijdou ani fanoušci drsnějších žánrů, neboť na death metalový večer přijedou přední česká uskupení Hypnos, Primary Resistance a Awrizis. A díky multižánrovosti M-klubu se zde vrací dvojnásobný český slavík a hvězda internetu, písničkář Voxel s novými skladbami z právě vydaného alba Motýli efekt, jež bude sdílet pódium s novojičínskými Light & Love a zpěvákem Sebastianem, jehož hit Toulavá je jednou z nejhranějších domácích písniček současnosti.

Program M-klubu je pestrý a každý si zde nalezne ten svůj šálek kávy. Vstupenky na všechny koncerty jsou již k dostání v předprodeji na stránkách www.kzvalmez.cz a v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí.

(smo#2015)