M-klub ve Valmezu zažije pořádný grindový nářez

M-klub ve Valmezu zažije pořádný grindový nářez

M-klub se připravuje na nejtvrdší mini festival sezony. Opět po roce se ke slovu dostává Death-grind-core Session vol. IV. V pátek 21. dubna bude meziříčské sklepení patřit kapelám Antigod, La Sangre, Khatano, Dirty Talking, Mentally Corrupter a Top Sekret. Začátek akce je v devatenáct hodin. Vstupenky jsou k dostání za zvýhodněnou cenu v předprodeji.

Čtvrté vydání akce Death-grind-core Session přivítá po roce opět jedny z nejlepších kapel, které působí nejtvrdší české hudební scéně. V čele šestice pozvaných vstane severomoravská mord parta Antigod, kteří zahrají skladby z dobře recenzovaného alba Wareligion. Pořádně to do návštěvníků nasype thrashová kapela La Sangre i ostravská hardcore deathmetalová kapela Khatano, kterou tvoří ostřílení muzikanti, kteří prošli nebo stále působí k kapelách jako Pathologist, Carnal Diafragma, Denet a spoustě dalších. Z Hulína dorazí špinaví Dirty Talking a s sebou přivezou hodně dobrý grind, který představili na nejnovější desce Zotročeni svobodou. A že si fanoušci počkali, celých sedm let. Z nedalekého Jalubí od Uherského Hradiště to do Valmezu přisviští pětičlenná parta Mentally Corrupted a výčet toho nejlepšího zakončí novojičínští Top Sekret. V M-klubu to opět bude solidní bordel a vyznavači těchto nejtvrdších žánrů si každopádně přijdou na své.

Vstupenky za zvýhodněnou cenu jsou k dostání v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

(smo#2017)