M-klub ve Valmezu láká na nabitý listopadový víkend

M-klub ve Valmezu láká na nabitý listopadový víkend

M-klub ve Valašském Meziříčí připravil na první listopadový víkend pořádnou dávku kvalitní hudby. Vše zahájí v pátek 7. listopadu kopřivnický písničkář Voxel, kterého v sobotu 8. vystřídají kapely Děda Mládek Illegal Band a Poletíme? a plejádu hvězd završí nedělním koncertem 9. listopadu ve velkém sále Markéta Irglová.

Do Valašského Meziříčí přijede v rámci svého prvního sólového turné zpěvák Voxel, který se v loňském roce umístil na druhém místě v kategorii Hvězda internetu v anketě Český slavík Mattoni 2013. Na koncertech jej doprovází písničkář Pokáč a na meziříčském se navíc představí také místní Ptakustik. Na společné akustické turné vyrazili první říjnový den a zakončí jej 14. listopadu. Fanoušci se mohou těšit jak na starší písně z debutové desky All Boom, tak i nové aktuálnější songy.

Následující den, v sobotu 8. listopadu, dorazí do sklepních prostor kapely Děda Mládek Illegal Band společně s Poletíme?. Spojení těchto dvou kapel zaručuje velmi vydatný a bujarý večírek, kde alkohol poteče proudem, a lidé budou volat někomu, komu dlouho nevolali a přestanou brát telefony tomu, kdo jim stále volá, alespoň tak o připravovaném Bendžo túr hovoří Rudolf Brančovský, frontman kapely Poletíme? Jedna z nejzábavnějších kapel, která kdysi stavěl na legendě Ivana Mládka se vrací na klubová pódia a skupina Poletíme? představí skladby z nové desky Turbošanson, takže je opravdu na co se těšit. Koncert byl z důvodu nemoci zpěváka Mersího zrušen!

 

Nabitý listopadový víkend završí v neděli 9. listopadu meziříčská písničkářka a jediná česká ženská držitelka Oscara, Markéta Irglová. Ta nedávno vydala své v pořadí druhé album s názvem Muna, jehož finální podoba vznikala v krásném prostředí Islandu. A tak i z nových písní číší atmosféra tohoto jedinečného místa. Dle kritiků z různých koutů světa nahrála Irglová téměř dokonalou desku. Koncert ve Valašském Meziříčí je jedním ze tří koncertů v České republice. O úvod koncertu se postará výjimečná americko-izraelská písničkářka Rosi Golan. Koncert ve velkém sále začne v 19.30 hodin.

Vstupenky na všechny koncerty jsou v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

(smo 2014)