M-klub spustil online prodej vstupenek

M-klub spustil online prodej vstupenek

Nemáte čas nakoupit vstupenky na některý z programů M-klubu a bojíte se, že na místě už se dovnitř nedostanete? Chcete nakupovat vstupenky za výhodnější předprodejové ceny, aniž byste museli opustit teplo domova? Pokud odpovídáte na obě otázky ano, pak právě pro vás máme dobrou zprávu. Tento týden spustilo Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí na stránkách M-klubu online předprodej vstupenek.

„Zejména v souvislosti s plánovaným koncertem The Young Gods jsme se kvůli lidem, kteří se na akci chystají z větší dálky, rozhodli otestovat online předprodej vstupenek. Zájemci například z Ostravy tak nebudou muset lístek zakoupit až na místě za vyšší částku, ale objednají si jej prostřednictvím formuláře na webu M-klubu za zvýhodněnou předprodejovou cenu. Možnost objednávat online mají samozřejmě také obyvatelé Valmezu, kteří se do předprodeje na zámek Žerotínů nemají šanci například z časových důvodů dostat,“ uvedl produkční M-klubu David Schwager.

Možnost objednávat vstupenky online má většina programů M-klubu, které jsou na webu opatřeny ikonkou „koupit online“. Platba probíhá bankovním převodem a vstupenky se dají zpravidla objednat nejpozději tři dny před samotným programem. Objednané vstupenky si budou moci lidé vyzvednout před akcí na pokladně. Lukáš Martinek (lum)