M-klub party zahájí dekadentní čtveřice The Drain

M-klub party zahájí dekadentní čtveřice The Drain

Pražská čtveřice dekadentních floutků The Drain se vrací po dvou letech do meziříčského M-klubu, kde se představí v rámci páteční M-klub party od 20 hodin.

The Drain jsou skupinou, která se zaměřuje hlavně na domácí klubovou scénu. Původně jihočeská partička se vydala na cestu šedesátkového blues rocku v kombinaci s pozdějším post-punkem a garage stylem. Vznikla v roce 2006 a je tvořena frontonem a skladatelem Danielem Šubrtem (zpěv, kytara, varhany a syntetizéry), Michalem L. Hořejším (baskytara), Davidem Tačud Petrouškem (bicí) a Markem Mikem (kytara). Na první koncertní šňůru po České republice vyrazili již v roce 2007, nahráli dvě demo desky, umístili se v čele hitparády Radia Music Oasis a na serveru i-legalne.cz. První debutové album vydali o tři roky později a nese název Get Back To The Swamps, Death!. Prozatím poslední nahrávkou je EP Boy Boy Girl Girl Boy z roku 2011, kterou vydali na vlastní náklady s pomocí magazínu FULL MOON.

Vstupenky na koncert The Drain jsou v předprodeji v Turistickém informačním centru a na vstupenkovém portále http://vstupenky.kzvalmez.cz. Po koncertě okolo 22. Hodiny bude následovat M-klub party s DJ Vichy & Commanderem Keenem.

(smo)

 

The Drain