M-klub o víkendu zboří Skyline a Infected Rain

M-klub o víkendu zboří Skyline a Infected Rain

Skyline jsou jednou z nejlepších koncertních kapel v Česku a Infected Rain patří mezi špičku na poli nu-metalových zahraničních kapel. Obě party se vrací do meziříčského M-klubu a představí skladby z nejnovějších placek. Skyline zahrají v pátek 27. Dubna a Infected Rain za doprovodu kapely Made By Zero v neděli 29. Dubna. Vstupenky jsou stále k dostání také v předprodejích.

Je to dvacet let, co vznikla kapela Skyline, téměř tři roky od posledního koncertu ve Valašském Meziříčí a dva roky od vydání jejich sedmého studiového alba s názvem Jungle. A právě skladby z tohoto alba, staré hitovky i nejčerstvější letní novinku naservírují fanouškům na svém meziříčském koncertě. Za svou kariéru se Skyline stali respektovanou klubovou a festivalovou stálicí. Ve složení DJ Hiffi a bubeník Radek Bureš (oba zakládající členové), MC Jacob, kytarista Majkii B a zpěvačka Marka Rybin, jež zde naposledy byla s obnovenou formací Gaia Mesiah, dokážou roztančit a nakopnout energií každého přítomného diváka. Po skončení koncertu odstartuje Afterparty, které se ujmou DJs SpaceT a MFF.

O dva dny později se do klubu vrátí snad nejznámější moldavská kapela Infected Rain. Tahle nu-metalová parta si meziříčské sklepení oblíbila a ráda se zde při každém průjezdu republikou vrací. V čele party, která existuje na metalcorové hudební scéně už deset let, stojí charismatická zpěvačka Lena Scissorhands. V současné době startují další část svého turné k podpoře desky 86, jež vydali přesně před rokem. Ze svého třetího kotouče vypustili dosud dva singly s videoklipy a to Mold a Orphan Soul, který na kanále YouTube shlédlo již přes milión uživatelů. Před kapelou Infected Rain vystoupí partička Made By Zero z Uherského Hradiště. Ta se aktuálně se svým metalem probojovala až do finálového výběru RockMaxovy12, kde pro ni můžete hlasovat.

Vstupenky jsou k dostání v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz. Pokud nebude vyprodáno, budou k dostání také na místě před koncertem.

 

(smo#2018)