Longital budou křtít album Divoko

Longital budou křtít album Divoko

Slovenská alternativní kapela Longital hlásí návrat do Valašského Meziříčí. A ne jen tak ledajaký. Ve čtvrtek 10. listopadu zde v M-klubu totiž přijedou pokřtít novinkové album Divoko, které je recenzenty označováno jako jedna z nejlepších československých desek roku. Začátek koncertu je klasicky ve 20 hodin.

Mezinárodně známá Slovenská skupina Longital má dokonale jasný záblesk geniality. Jejich hudba dokáže do posluchačů napumpovat pyrotechnickou energii a vzápětí je uvést do stavu levitace. Kytaristu Daniela Salontaye, zpěvačku a baskytaristku Shinu a bubeník a klávesák Marián Slávek dali letos dohromady nové písně, které sloučili na albu Divoko, jež vyšlo na konci září. Kritici si jejich nejnovější hudební počin nemohou vynachválit. Posluchači se opět mohou těšit na jejich typický nemainstreamový zvuk, který však znatelně posunuli o krok kupředu. A také v meziříčském M-klubu své nové dílo plné působivých momentů, na kterém se kapela představuje v nejlepší formě, pokřtí.

Vstupenky na listopadový koncert Longital v M-klubu jsou k dostání v klasickém předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2016)