Kulturní zážitky jsou s předplatným na dosah ruky

Kulturní zážitky jsou s předplatným na dosah ruky

Dramaturgyně S-klubu Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí připravily nejen pro své stálé návštěvníky novou sezonu předplatných, tak abyste si v klidu mohli vychutnat připravovaná představení a nemuseli se stresovat, zda na vás nějaké to místo zbude. Jako již tradičně jsou nabízeny tři druhy předplatného. Divadelní předplatné, Koncertní předplatné a Pohádkové předplatné Sedmikráska.

Snad nejžádanější Divadelní předplatné nabídne v sezoně 2013/2014 plejádu známých seriálových a filmových hvězd. První inscenaci s názvem Mandarínková Izba, jež je naplánovaná na středu 18. září, představí Bratislavské hudobné divadlo a v hlavní roli se představí Maroš Kramár. Divadelní předplatné tvoří šest představení, povětšinou komedie. Těšit se tak můžete například na hry Dveře aneb pane, vy jste náhoda! s Jitkou Smutnou a Janem Hartlem, komedii A do pyžam s Jiřím Langmajerem a Davidem Suchařípou v hlavních rolích nebo Hanu Maciuchovou a Jaroslava Satoranského v komorní komedii Ještěrka na slunci. Chybět nebude ani bláznivá komedie Podivné odpoledne Dr. Zvonka BurkehoPavlou Tomicovou a Jiřím Zapletalem nebo scénický fragment románu Zločin a trest a povídky Něžná od Fjodora Michajloviče Dostojevského v inscenaci Něžná je nocMartinem Hofmannem a Marikou Šoposkou.

 

Divadelní předplatné 2013   Koncertní předplatné 2013

  

Osm koncertů zahrnuje cyklus Koncertní předplatné 2013/2014. S výjimkou závěrečného koncertu Petra Čecha a Ludmily Vernerové a zájezdu do Beskydského divadla v Novém Jičíně se všechny odehrají ve velkém sále Kulturního zařízení. Pestrou nabídku hudebních těles zahájí 25. září Brněnské instrumentální trio. Pro milovníky vážné hudby jsou dále přichystány koncerty Tria Petrof Piano, Kvarteta Apollon či sextetu Corni Delicati. Představí se ale také Lukáš Moťka a Ondřej Moťka s Lenkou Šimordovou-Poláškovou nebo Petr Pomkla s Lucií Fišerovou a Daliborem Pimkem.

 

Pohádkové předplatné Sedmikráska 2013

 

Nabídku předplatných na následující sezonu uzavírá dětmi milované Pohádkové předplatné Sedmikráska. Svým ratolestem můžete dopřát čtyři sobotní odpoledne plné krásných princezen a udatných princů v pohádkách Jak se bubnuje na princezny a Jak se Honza dostal na hrad, dobrodružství s námořníky v představení Velbloud, ryba a slepice aneb námořnická historie a také velepsinu s Ájou a Maxipsem Fíkem.

Nabídka předplatného pro rok 2013/2014 je široká a zajímavá. Neváhejte a zarezervujte si svoje místo v hledišti. Prodej, rezervace a potvrzení předplatného stávajícím abonentům probíhá od 1. do 31. srpna 2013. Noví zájemci mají možnost zakoupení abonentek na všechna předplatné v termínu od 1. do 13. září 2013 v Turistickém informačním centru na druhém nádvoří zámku Žerotínů ve Valašském Meziříčí. Zde se také můžete dozvědět o volných místech a cenách jednotlivých předplatných. Více informací o jednotlivých představeních i předplatném můžete sledovat na webových stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

LETÁK S NABÍDKOU PŘEDPLATNÉHO PRO SEZONU 2013/2014 KE STAŽENÍ ZDE:

Předplatné 2013/2014