Koblížc! to s Public Relations a Rájem Houbařů rozjedou v M-klubu

Koblížc! to s Public Relations a Rájem Houbařů rozjedou v M-klubu

Jedna z nejšílenějších teenagerovských kapel na domácí scéně Koblížc! vyrazila na Fakker! Tour 2014 a podporuje tak své nejnovější album 3+. Ve Valašském Meziříčí zahrají o prodlouženém víkendu v neděli 16. listopadu a společně s nimi se v M-klubu představí ostravští Public Relations a pražské uskupení Ráj Houbařů. Koncert začne tradičně ve 20 hodin.

Pop-punková skupina ze Šumperka nahrála nové studiové album, které dostalo numerický název 3+. Vznikalo na jaře v Dejvicích, v létě se masterovalo v Londýně a na podzim vyrazili Koblížc! na šňůru Fakker! Tour 2014. Fanoušci tak mohou naživo uslyšet a zažít nové písně, kterými se kapela umělecky i názorově posunula dopředu. „Album je možná trochu depresívnější, ale je potřeba si ho poslechnout a udělat si svůj názor, třeba někomu přijde pozitivní. Já cítím, že přišly změny a nové zkušenosti, a to nejenom v muzice, ale i v životě. To všechno se promítlo jak do textů, tak i do hudby,“ říká o novém albu Robert Poch, jeden ze členů kapely Koblížci.

V prostorách M-klubu se Koblížci meziříčskému publiku představili už před dvěma roky v rámci prvního ročníku Majálesu 2012. Na Fakker! Tour vyrazili společně s kapelou The Snuff, která s nimi bohužel do Valmezu nepřijede, neboť získala prestižní post jedné z předkapel, a krom toho jako jediná evropská kapela, amerických Ill Nino na jejich světovém turné. Návštěvníci ale nebudou o nic ochuzeni. Na koncertě zahraje rock-elektronická kapely Public Relations složená ze zkušených muzikantů ze severní Moravy a punk-rock’n‘rollová formace s názvem Ráj houbařů, která staví svůj repertoár na poctivém bigbítu, moderních aranžích a unikátní show.

Vstupenky na koncert skupin Koblížc!, Public Relations a Ráj houbařů jsou k dostání v klasickém předprodeji v Turisitckém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo)