“Hácéčka“ zahrají v M-klubu

HC3, Abstract Essence a Black Adder. Tento metalový line-up rozezní základy meziříčského M-klubu v pátek 6. května od 20:00.

V letošním roce si možná dala spousta alternativních nu-metalových klubových kapel za cíl prorazit. HC3 však na nic takového už myslet nemusí. Během své historie kapela působila v USA, vydala singl v Austrálii, měla videoklip v tamní MTV a odehrála velké množství koncertů a festivalů v České republice i na Slovensku. Před pár lety jim na Floridě dokonce jen o vlásek unikla smlouva s velkou nahrávací společností. I tak by se dala v kostce shrnout historie novojičínských HC3. HC3 by se už nějaký ten pátek mohli jmenovat HC4. Trojice se po všech rozchodech zřejmě stabilizovala, když do party přibrala kytaristu Jana Glose. Nový člen umožnil zpěvákovi Čegymu, aby se soustředil pouze na mikrofon. „Jejich doposud poslední počin Prelude to Fascination  vzniknul ve Spojených státech. Deska se oproti debutu nesla v klidnějších melodiích, zato nová letošní nahrávka slibuje návrat k ostřejšímu rocku," uvedl produkční M-klubu David Schwager.

Tato formace slibuje skvělou hudební nálož. Kromě jejich nejznámější pecky "Inside" určitě zazní i spousta nových skladeb z chystaného alba. „Jako hosté vystoupí i zdejší metalová formace Black Adder a vsetínští Abstract Essence," dodává nakonec David Schwager.

Jan Grepl (jg)