Exkluzivní koncert špičkové britské zpěvačky Elles Bailey

Exkluzivní koncert špičkové britské zpěvačky Elles Bailey

První předzvěstí blížících se Jarních jazz & bluesových dnů na Malé scéně za oponou ve Valašském Meziříčí je bristolská zpěvačka Elles Bailey. Ve společnosti české kapely The Bladderstones představí svou originální fúzi blues, rocku a americana v neděli 20. ledna od půl osmé večerní.

Bristolská zpěvačka Elles Bailey prezentuje originální fúzi bluesu, rocku a stylu americana s jemnými doteky country. Osud ji obdaroval nádherným zakouřeným hlasem, který dokonale zapadá do hudby tohoto stylu. Také díky tomu spolupracuje s veličinami světového formátu, jako jsou kytaristé Brent Mason, Joe Wilkins a Bobby Wood nebo varhaník Jonny Henderson. Elles Bailey byla nominována na zpěvačku roku na European Blues Awards 2017 a aktuálně má také na kontě čtyři nominace na British Blues Awards 2018 a to v kategoriích Zpěvačka roku, Skladatelka roku, Album roku a Nejlepší bluesová kapela ve Velké Británii.

Pro turné po České republice a Slovensku propojí Elles Bailey síly se známou kapelou The BladderStones kytaristy Tomáše Frolíka a rýsuje se tak opravdu jedinečné hudební spojení. Ostatně pravidelní návštěvníci meziříčských akcí mohou The Bladderstones znát jak z Malé scény za oponou, tak i z festivalu Valašský špalíček, kde si v loňském roce zahráli na bluesové scéně v M-klubu.

Vstupenky na koncert Elles Bailey ve Valašském Meziříčí jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2019)