Excelentní komedii Manželský čtyřúhelník uvidíte ve Valmezu

Excelentní komedii Manželský čtyřúhelník uvidíte ve Valmezu

Zpříjemnit si předvánoční shony a užít si večer ve společnosti skvělých herců Michaely Badinkové, Dany Homolové, Martina Krause a Daniela Rouse mohou návštěvníci S-klubu v Kulturním zařízení ve Valašském Meziříčí v úterý 13. prosince od sedmé hodiny večerní. Zmínění herci zde totiž přivezou ztřeštěnou komedii Manželský čtyřúhelník.

Vždy před vánočními svátky, se diváci ve Valašském Meziříčí mohou těšit na dárek v podobě skvělého divadelního představení. Letos zde kvartet herců Badinková, Homolová, Kraus a Rous uvedou ztřeštěnou komedii o rozdílech mezi muži a ženami, komedii o životě, který všichni dobře známe a který nás přesto znovu a znovu dokáže překvapovat. Inscenace Manželský čtyřúhelník sleduje příběh dvou manželských párů, Juklových a Tupých. Květa a Růžena spolu pracují ve stejné mateřské školce a Míra a Radim jsou inženýry ve stejném výrobním podniku. Není tedy divu, že každým rokem společně slaví silvestra. A jak postupuje večer, ubývají flašky s alkoholem a vtipkování o drahých polovičkách nabírá na otáčkách. Vše nakonec vyústí furiantskou sázkou, která vede k výměně manželů… a tehdy se začínají dít zajímavé a ztřeštěné věci. Jak to všechno dopadne, zjistí diváci ve velkém sále Kulturního zařízení.

Vstupenky na Manželský čtyřúhelník jsou k dostání v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2016)