Ex Iron Maiden Blaze Bayley se představí ve Valašském Meziříčí

Ex Iron Maiden Blaze Bayley se představí ve Valašském Meziříčí

Bývalý zpěvák anglické heavymetalové legendy Iron Maiden, Blaze Bayley vyrazil na světové akustické turné, se kterým zavítá do České republiky. Exkluzivní koncert čeká fanoušky také ve Valašském Meziříčí, kde se Bayley představí v doprovodu kytaristy Thomase Zwijsena 24. března od 19.00 hodin. Součástí koncertu bude vystoupení skupiny Iron Maiden revival.

Blaze Bayley vyrazil začátkem roku na světové turné Acoustic World Tour 2013, které odstartovalo v Jižní Americe. Na koncertní šňůře představí skladby z novinkového EP Russian Holiday, ale publikum nebude ochuzeno ani o mix starších hitů. Legendárního zpěváka kapely Iron Maiden celým turné provází vynikající holandský kytarista Thomas Zwijsen, se kterým Bayley úzce spolupracuje již několik let. Thomas Zwijsen se jako kytarista podílel i na Bayleyho albu The King Of Metal a vydal a zkompiloval album s názvem Nylon Maiden, jenž obsahuje jedenáct skladeb Iron Maiden v neobvyklých aranžích akustické kytary. Součástí meziříčského koncertu, který je prvním z šesti plánovaných zastávek v České republice a jediným koncertem na Moravě bude také vystoupení revivalové skupiny Iron Maiden Revival.

Vstupenky na tento jedinečný koncert si můžete pořídit v Turistickém Informačním centru ve Valašském Meziříčí, v prodejně Hudebních nástrojů v Rožnově pod Radhoštěm a v sídlišti FrenMusic Agency ve Frenštátě pod Radhoštěm. Online prodej je spuštěn na eshop.alfedumusic.cz a vstupenky.kzvalmez.cz.

(smo)

 

 

blaze bayley