Duo Jamaha přijíždí s novými hity

Duo Jamaha přijíždí s novými hity

Populární hudební seskupení Duo Jamaha alias Alfons a Marian Kotvanovci zahrají živě ve Valašském Meziříčí v rámci svého Život je dar Tour, a to ve velkém sále Kulturního zařízení ve čtvrtek 8. března od 18. hodin.

Duo Jamaha znáte především z televizní obrazovky, kde se stali největší hvězdou hudebních pořadů. Na svém kontě má 3 zlaté a 3 platinové desky za prodej hudebních nosičů. V Německu dokonce vydali singlové album s megahitem „Tanz mit mir heute Nacht“, za které dostali prestižní ocenění Oscara SMAGO Award 2015 za Hit tip 2015.

Jejich koncerty bývají velmi energické i zábavné. O humornou stránku se stará mladší z dvojice Marian a svým vtipným vyprávěním pobaví vždy celý sál. Hudební část koncertu je tvořena především novými skladbami, ale i osvědčenými staršími hity. Aktuální turné se jmenuje podle nového alba s názvem „ŽIVOT JE DAR“, které si na koncertě můžete také zakoupit spolu s dalšími CD, DVD a dárkovými předměty.

Duo Jamaha přichází s novým programem. Jejich hudební styl se dá charakterizovat jako pop-zábava od lidovek až po moderní hudbu a je určený pro všechny věkové kategorie. Toto všechno je pak okořeněno pravým záhoráckým humorem! Zlidovělé, ale i moderní domácí i zahraniční hity pak většinou nadšeně zpívá celý sál.

Vstupenky zakoupíte v turistickém informačním centru, tel. 571 684 558 nebo 775 109 809, email: info@info-vm.cz. Více informací získáte na www.duojamaha.cz nebo www.duojamaha.sk.

 

(red)