Albert Černý přiváží s Lake Malawi debutové album

Albert Černý přiváží s Lake Malawi debutové album

Po necelých pěti letech vydává formace Lake Malawi své debutové album Surrounded by light a vydává se na jeho zimní promo turné po České republice. Kolekci singlů představí také v meziříčském M-klubu v sobotu 9. prosince. Hosty bude známá místní kapela Fred Madison. Vstupenky jsou k dostání také v předprodeji.

Kapelu Lake Malawi založil před pěti lety zpěvák Albert Černý po rozpadu známé třinecké formace Charlie Straight, která ve Valašském Meziříčí několikrát také vystoupila. Spolu s muzikanty Jeronýmem Šubrtem, Antonínem Hrabalem a Patrikem Karpentským vydávají, po vydařeném EP We Are Making Love Again, dlouho očekávanou prvotinu Surrounded by light. Prosincovým vydáním a následným turné po českých městech završí tato enegrická čtveřice rok plný překvapení. Za sebou mají nespočet koncertů v českých a slovenských klubech, na festivalech Colours of Ostrava, Rock for People, mini turné v Anglii i účinkování před světovými hvězdami jako Thirty Seconds to Mars, Mika či The Kooks. Hosty meziříčského koncertu budou kapela Fred Madison a zpěvák kapely Mňága a Žďorp Petr Fiala.

Koncert začíná tradičně ve dvacet hodin a levnější vstupenky jsou k dostání v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení ww.kzvalmez.cz.

(smo#2017)